شاد بودن ما تا حد زیادی به فضای زندگی ما بستگی دارد، بر اساس قوانین دکوراسیون داخلی از بین بردن انرژی منفی در خانه تا حد زیادی در خلق و خو و سبک زندگی ما تاثیر خواهد داشت.


حذف انرژی منفی از خانه


حذف انرژی منفی از خانه موضوع بسیار مهمی است که امروز در مجله دلتا می‌خواهیم به آن بپردازیم. پس اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید انرژی منفی را از فضای زندگی خود دور کنید، با این مطلب همراه باشید.

حذف انرژی منفی از خانه با هوای آزاد
در اولین قدم برای دفع انرژی منفی از خانه باید هوای تازه را مهمان خانه کنید، برای این منظور پنجره‌ها را باز کنید و اجازه دهید جریان هوا به فضای داخل خانه شما بوزد. بخصوص اگر جریان هوای خنک صبحگاهی باشد به سادگی می‌تواند لذت شما را از دکوراسیون خود دوچندان کند.

حذف انرژی منفی از خانه

حذف وسایل اضافی و بی کاربرد
برای از بین بردن انرژی منفی در خانه از خالی کردن انباری‌ها شروع کنید. وقتی شما اقدام به جمع کردن لوازم و وسایل معدوم شده می‌کنید پس جایی برای ورود انرژی‌های تازه و نو در دکوراسیون شما باقی نمی‌ماند. بهترین کار برای شما این است این وسایل را تعمیر کنید و یا دور بریزید با این کار انرژی های منفی نیز از خانه دفع می‌شود.

حذف انرژی منفی از خانه

حذف انرژی منفی در خانه با عود
از عودها معمولا برای انجام اعمال مذهبی در کشورهای آسیای دور استفاده می‌کنند. شما به سادگی می‌توانید یک دود معطر را برای بالا بردن انرژی در فضای داخلی خانه خود بسوزانید و به همراه آن عمل مدیتیشن انجام دهید.

استفاده از عود

از بین بردن انرژی منفی در خانه با رنگ زرد
رنگ زرد انرژی منفی را از خانه دور می‌کند، پس اگر به دنبال یک رنگ برای ازبین بردن انرژی منفی در خانه خود هستید حتما رنگ‌های طیف زرد را برای این منظور انتخاب کنید و خانه خود را سرشار از انرژی مثبت کنید.

استفاده از رنگ زرد

استفاده از سنگ نمک
دفع انرژی منفی با سنگ نمک در بسیاری از کشورها به‌خصوص کشورهای آسیای دور کاربرد دارد. کافی است نمک را در چهار گوشه اتاق خود بریزید و پس از ۴۸ ساعت آن را جارو بزنید و دور بریزید. مطمئن باشید که همراه آن انرژی‌های منفی را نیز دور خواهید ریخت.

حذف گوشه‌های تیز در خانه
یکی از راه‌های دفع انرژی منفی حذف گوشه‌ها و زوایای تیز در دکوراسیون داخلی است. با کمک اشیا مدور مانند گلدان، میز و ساعت گرد و غیره به سادگی انرژی‌های منفی را از فضای داخلی خود دور کنید.

حذف گوشه‌های تیز در خانه

حذف انرژی منفی از خانه با آینه
برای اضافه کردن انرژی مثبت بیشتر به فضای داخلی خود از آینه‌ها استفاده کنید، توجه کنید که همانطور که در بند قبل گفته شد از آینه‌هایی با لبه‌های گرد در دکوراسیون خود استفاده کنید و به سادگی انرژی‌های منفی را از فضای داخلی خود دور کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *