ایده‌های کوچک و ارزان برای تزیین خانه می‌تواند فضای خانه را از حالی خشک و سرد به محیطی گرم و دلنشین تبدیل کند. می‌توانید با کمک شمع‌های شیک و جالب تزیینات خاصی را در بخش‌های مختلف منزل خود ایجاد کنید.

candle – شمع
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، ایده‌های کوچک و ارزان برای تزیین خانه می‌تواند فضای خانه را از حالی خشک و سرد به محیطی گرم و دلنشین تبدیل کند. تزیین خانه با شمع . استفاده آن در دکوراسیون یکی از این راه‌هاست. می‌توانید با کمک انواع شمع های شیک و جالب تزیینات خاصی را در بخش های مختلف منزل خود ایجاد کنید.

۵ ترفند ساده برای براق کردن سینک ظرفشویی
چند ترفند ساده برای مرتب کردن کمد لباس
تزیین حمام
اگر از آن دسته هستید که وقت زیادی را در حمام می‌گذرانید و به دوش در زمان طولانی علاقه دارید در کنارش تلاش کنید فضای حمام را به فضایی آرام بخش تبدیل کنید واز شمع‌های تزیینی برای تزیین کردن این بخش از خانه استفاده کنید. قرار دادن شمع در فضای حمام باعث می‌شود دکوراسیون حمام شما خاص و متفاوت‌تر به نظر برسد و علاوه بر این شمع ها گرما و روشنی خاصی را به فضای حمام می‌دهند. در کنار شمع می‌توانید از گلبرگ‌های تزیینی نیز استفاده کنید.

تزیین کردن اتاق‌ها
می توانید در اتاق نشیمن یا اتاق خود با شمع فضایی رمانیتک ایجاد کنید. شمع های تزیینی و گلبرگ ها از انواع وسایل ارزان و کاربردی در تزیین اتاق نشیمن و اتاق خواب محسوب می شوند و بهتر است به روش های خلاقانه و جالب این وسایل تزیینی در فضای اتاق نشیمن و اتاق خواب منزل تان قرار داده شوند. یکی از انواع روش ها برای تزیین کردن اتاق نشیمن و اتاق خواب با کمک شمع و گلبرگ چیدن این وسایل تزیینی روی کفپوش اتاق خواب و اتاق نشیمن است.

دکوراسیون داخلی
می‌توانید با قرار دادن شمع در جام‌های زیبا و گلبرگ‌های تزیینی یا وسایل تزیینی مورد نظر خود پر کنید سپس شمع‌ها را درون جام‌ها قرار دهید و جام‌ها را روی میز و نقاط دلخواه خود بگذارید. تزیین راه پله و تزیین دیوار با شمع یکی دیگر از انواع ایده‌های خلاقانه و جالب برای تزیین منزل با شمع است و شما می‌توانید شمع‌های فانتزی و تزیینی و گلبرگ‌ها را روی راه‌پله‌های منزل خود به شیوه‌ای زیبا بچینید. برای تزیین دیوار اتاق خواب و تزیین دیوار اتاق نشیمن با شمع نیز می‌توانید شمع‌ها را درون بطری شیشه‌ای در داری قرار دهید سپس بطری‌ها را از دیوار آویزان کنید.

تزیین میز غذا با شمع
امروزه استفاده از شمع روی میز غذا خیلی باب شده اسـت. همان گونه کـه در تعداد زیادی از کافه‌ها و رستوران‌ها هم از این ایده استفاده می‌شود. در گذشته در سراسر دنیا استفاده از این وسیله روشنایی روی میز غذا مرسوم بوده فقط امروزه کاربری‌اش عوض شده و به عنوان یکی از المان‌های طراحی میز به کار می‌رود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *