برای اینکه منظره‌ای با نشاط به شکلی پیچیده خلق کنید از رنگ‌های سیاه و سفید استفاده کنید. در ادامه به شما پیشنهاد‌های جالبی برای چیدن دکوراسیون با ترکیب رنگ سیاه و سفید ارائه می‌دهیم.

جامعه ۲۴- برای اینکه منظره ای بانشاط به شکلی پیچیده خلق کنید از رنگ های سیاه و سفید استفاده کنید.

ترکیب رنگی سیاه و سفید با سبز در دکوراسیون داخلی
ست کردن رنگ سبز با سیاه و سفید فضایی مدرن ایجاد می کند، حتی اگر در آن محیط از مبلمان های مختلفی استفاده شده باشد. سعی کنید که کاغذهای سیاه و سفید را با یک طرح بسیار زیبا روی یک تخته باریک آهن ربایی یا تخته اعلانات نصب کنید.

ترکیب رنگی سیاه و سفید با آبی در دکوراسیون داخلی
دیوار شومینه را رنگ آبی بزنید و از رنگ سیاه و سفید برای خود شومینه استفاده کنید. در قسمت طاقچه شومینه هم وسایل ریز و تزئینی خاکستری رنگ قرار دهید.

درب ورودی تان را با ترکیب رنگی سیاه و سفید رنگ کنید
استفاده از رنگ مشکی برای دورتادور در ورودی و استفاده از رنگ آبی برای دیوارها زیبایی خاصی به قسمت ورودی ساختمان بخشیده اما نقاشی گرافیکی روی در، آن را برجسته و زیباتر نشان می دهد. استفاده از یک قالیچه با رنگ خنثی فضا را از حالت خسته کننده بیرون می آورد

پرده هایی با ترکیب رنگی سیاه و سفید را در دکوراسون داخلی فراموش نکنید
استفاده از پرده ای با طرح پرهای طاووس و برگ اتاق نشیمن را از قسمت ورودی ساختمان جدا کرده است و زیبایی خاصی به این فضا افزوده است. عکسها و آثار هنری قاب شده در ترکیبهای رنگی سیاه و سفید از یک نواختی و بی رنگی آن فضا کاسته است.

ترکیب رنگ سیاه و سفید با صورتی و آبی روشن در دکوراسیون داخلی
استفاده از ترکیب چند طرح مختلف هنری، طرحهای زیبا و ظریف را از طرحهای پیچیده متمایز می کند. رنگ آبی و صورتی به طرز غیر منتظره ای با رنگ مشکی و سفید ست شده است .

روکش صندلی با ترکیب رنگی سیاه و سفید
استفاده از هنر مدرن و یک صندلی با رویه طرح دار (اگرچه کوچک هم باشد) تاثیر بسزایی در ایجاد فضایی آرام دارد. با استفاده از یک گلدان گل طبیعی و یک میز و صندلی به فضای اتاق حیاتی دوباره ببخشید.

ترکیب رنگی سیاه و سفید با قهوه ای روشن
سیاه و سفید را با رنگ قهوه ای روشن مایل به زرد دیوار یا کرم ست کنید. خط های کلاسیک دسته صندلی با یک پارچه صورتی متمایل به قرمز در قسمت تکیه گاه صندلی هنر مینی مالیست را تکمیل می کند.

ظروف دکوری سیاه و سفید را فراموش نکنید
شما می توانید وسایل سیاه و سفید بیشتری به دکوراسیون تان اضافه کنید. برای این کار می توانید از ظروف سیاه و سفید و لوازم دیگر استفاده کنید و آنها را در معرض دید بگذارید. نه تنها چیدمان سیاه و سفید زیبایی خاصی به آشپزخانه و اتاق ناهارخوریتان می بخشد بلکه حتی وسایل مورد نیازتان در دسترس خواهد بود.

استفاده از رنگ سیاه و سفید برای سرو غذا
استفاده از رنگ و طرحهای سیاه و سفید، یک زیبایی خاص گرافیکی به فضا می بخشد. بنابراین در انتخاب طرحهای مختلف راحت باشید. از پارچه های رنگی برای زیباتر نشان دادن چیدمان میز غذا استفاده کنید مانند تصویر زیر که از دستمال سفره صورتی رنگ استفاده کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *